Przejdź do treści

Panele fotowoltaiczne Bochnia - sprzedaż, montaż, serwis

Produkcja prądu z energii słonecznej to nie tylko rozwiązanie korzystne pod względem ekonomicznym, ale są także przyjazne dla środowiska. Korzystając z niej można czerpać energię elektryczną prosto ze słońca, znacznie obniżając swoje rachunki. Właśnie dlatego panele słoneczne na coraz więcej dachów. Jeśli potrzebujesz pomocy w realizacji inwestycji, serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług firmy Line System. Swoje usługi obejmujące sprzedaż urządzeń, doradztwo oraz montaż fotowoltaiki świadczymy w Bochni oraz jej okolicach.

Chcesz skorzystać z dobrodziejstwa, jakim jest korzystanie z ekologicznej energii elektrycznej? Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy zajmują się fachowym montażem paneli fotowoltaicznych oraz pomagają przy doborze konkretnych rozwiązań. Świadczymy kompleksowe usługi, dlatego wspieramy naszych klientów od pierwszej konsultacji, aż po finalizację projektu.

Jaki jest koszt montażu paneli fotowoltaicznych?

Jaki jest koszt montażu paneli fotowoltaicznych? Wpływa na nie go kilka istotnych czynników. Dowiedz się, jakich.

Mój Prąd 3.0 - nowy nabór od 1 lipca do 20 grudnia 2021 - nie przegap okazji!

Mój prąd 2021 to program, który umożliwia prosumentom uzyskanie dofinansowania dla osób fizycznych wytwarzających energię elektryczną na własne potrzeby. Nowy nabór do programu rozpocznie się 1 lipca 2021. Nie przegap okazji!

Nasze realizacje

Dlaczego warto z nami współpracować?