Instalacje elektryczne Bochnia

Chcesz założyć system alarmowy, antywłamaniowy, telewizję dozorowaną, stworzyć inteligentny budynek, sieć strukturalną lub przeprowadzić inne prace? Nie musisz być zdany tylko na siebie! Tego typu systemy są bardzo skomplikowane, dlatego zachęcamy do skorzystania z pomocy profesjonalistów, takich jak firma Line System.

Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy, którzy do wszystkich realizacji podchodzą z pełnym profesjonalizmem i realizują je zgodnie ze sztuką. Właśnie dlatego, korzystając z naszej oferty, masz pewność, że wszystko przebiegnie sprawnie i bezproblemowo.

Jeśli potrzebujesz fachowca, który zajmuje się i założeniem instalacji elektrycznej lub innymi usługami elektrycznymi obejmującymi instalację, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Swoje usługi świadczymy na terenie Bochni oraz w jej okolicach.

Instalacje elektryczne

Oferujemy swoim Klientom oraz Partnerom kompleksowe usługi wykonania instalacji elektrycznych, takich jak instalacje kablowe ŚN i NN, rozdzielnice i szafy sterujące, wszelkiego rodzaju instalacje zewnętrzne i wewnętrzne, instalacje grzewcze.

Systemy alarmowe

Wykonujemy instalacje alarmowe o różnym stopniu zaawansowania, zlokalizowane między innymi w mieszkaniach, sklepach, biurach, domach, magazynach każdej wielkości.

Telewizja dozorowa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, proponujemy wsparcie techniczne ze strony fachowców specjalizujących się w planowaniu, wykonywaniu, modernizacji, serwisowaniu i rozbudowie systemów nadzoru wizyjnego.

Sieci strukturalne

Okablowanie strukturalne to system uniwersalnego okablowania telekomunikacyjnego przewidziany do szerokiej gamy zastosowań. Umożliwia on tworzenie sieci komputerowych lub dołączanie telefonów i innych urządzeń pracujących w sieci.

Inteligentne budynki

Oferujemy naszym Klientom Instalacje systemów iNELS typu "inteligentny budynek". W ramach usług wykonujemy projekt, montaż oraz serwis instalacji.

Skontaktuj się z nami